Haberler
Vali Canbolat’tan Başkan Okka’ya Veda Ziyareti

            Valiler Kararnamesi ile Bursa’ya atanan Konya Valisi Yakup Canbolat, MÜSİAD Konya Şube Başkanı Ömer Faruk Okka’ya veda ziyaretinde bulundu.

           Konya Valiliği görevini yürütürken Valiler Kararnamesi ile Bursa Valiliği’ne atanan Konya Valisi Yakup Canbolat, MÜSİAD Konya Şube Başkanı Ömer Faruk Okka ve Yönetim Kurulu Üyelerini ziyaret ederek bir süre görüştü. 

15 Temmuz hain darbe girişimindeki kararlı ve dik duruşu, hem şehrin hem de sanayinin gelişimine sağladığı katkılarından dolayı Vali Yakup Canbolat’a teşekkür eden MÜSİAD Konya Şube Başkanı Ömer Faruk Okka, Bursa Valiliği görevinde başarılar diledi. Başkan Okka, 25 yılını geride bırakan MÜSİAD Konya Şubesinin, bütün kamu kurum ve kuruluşlarıyla birlik ve beraberlik içerisinde şehrimizin dinamik yapısına katkı sağlamak için çalışmalarına devam edeceğini ifade etti. 

Kaymakam adayı olarak Konya’da mesleğe başladığını hatırlatan Vali Yakup Canpolat, tekrar Mevlana diyarı Konya’ya hizmet etmenin mutluluğunu yaşadığını belirtti. Vali Yakup Canbolat, “MÜSİAD Konya Şubesi’nin hazırladığı projelerle Konya’nın gelişmesine büyük bir katkı sağlamıştır, faaliyetlerin artarak devam etmesini temenni ediyorum” dedi.

 Başkan Okka, ziyaretin sonunda Vali Canbolat’a ziyaretin anısına hediye takdim etti.

Önceki Haber Sonraki Haber