Haberler
MÜSİAD Konya Şubesi'nden Selçuklu Belediye Başkanı Altay'a Ziyaret

       MÜSİAD Konya Şube Başkanı Ömer Faruk Okka ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Selçuklu Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay’ı ziyaret etti.

      Selçuklu Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay’a, Selçuklu ve Konya için gerçekleştirdiği hizmetlerden dolayı teşekkür eden ve başarılar dileyerek sözlerine başlayan MÜSİAD Konya Şube Başkanı Ömer Faruk Okka, “Selçuklu, şehrimizin en büyük ilçesi ve sürekli kendini geliştiren dinamik bir yapıya sahip. Sınırları içerisinde bulunan sanayi, ticaret, eğitim ve turizm alanlarıyla, İç Anadolu Bölgesinin önemli merkezlerinden biri. Belediye Başkanımız Uğur İbrahim Altay’da Şehrimizin gelişimi ve belediyecilik adına önemli işlere, örnek olacak projelere imza atıyor. Kendisine çalışmalarında başarılar diliyor, hizmetlerinin artarak devam etmesini umuyorum” ifadelerine yer verdi. 

        Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek Başkan Ömer Faruk Okka’ya teşekkür eden Selçuklu Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, “Ülkemizin ekonomik, sosyal, kültürel ve siyasal gelişiminde sivil toplum kuruluşlarının önemi büyüktür. Bu noktada MÜSİAD Konya Şubesi yapmış olduğu çalışmalarla şehrimizin gelişimine büyük katkılar vermiş, önemli projelere imza atmış bir kurum olarak geçmişte büyük sorumluluklar üstlenmiştir. Şehrimize katma değer sağlayacak bu projelerin artarak devam edeceğine inanıyor, Başkan Ömer Faruk Okka ve yönetim kuruluna başarılar diliyorum ” diye konuştu.  

 

Önceki Haber Sonraki Haber