Haberler
MÜSİAD Konya Şubesi'nden Selçuklu Belediye Başkanı Altay'a Ziyaret

       MÜSIAD Konya Sube Baskani Ömer Faruk Okka ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Selçuklu Belediye Baskani Ugur Ibrahim Altay’i ziyaret etti.

      Selçuklu Belediye Baskani Ugur Ibrahim Altay’a, Selçuklu ve Konya için gerçeklestirdigi hizmetlerden dolayi tesekkür eden ve basarilar dileyerek sözlerine baslayan MÜSIAD Konya Sube Baskani Ömer Faruk Okka, “Selçuklu, sehrimizin en büyük ilçesi ve sürekli kendini gelistiren dinamik bir yapiya sahip. Sinirlari içerisinde bulunan sanayi, ticaret, egitim ve turizm alanlariyla, Iç Anadolu Bölgesinin önemli merkezlerinden biri. Belediye Baskanimiz Ugur Ibrahim Altay’da Sehrimizin gelisimi ve belediyecilik adina önemli islere, örnek olacak projelere imza atiyor. Kendisine çalismalarinda basarilar diliyor, hizmetlerinin artarak devam etmesini umuyorum” ifadelerine yer verdi. 

        Ziyaretten duydugu memnuniyeti ifade ederek Baskan Ömer Faruk Okka’ya tesekkür eden Selçuklu Belediye Baskani Ugur Ibrahim Altay, “Ülkemizin ekonomik, sosyal, kültürel ve siyasal gelisiminde sivil toplum kuruluslarinin önemi büyüktür. Bu noktada MÜSIAD Konya Subesi yapmis oldugu çalismalarla sehrimizin gelisimine büyük katkilar vermis, önemli projelere imza atmis bir kurum olarak geçmiste büyük sorumluluklar üstlenmistir. Sehrimize katma deger saglayacak bu projelerin artarak devam edecegine inaniyor, Baskan Ömer Faruk Okka ve yönetim kuruluna basarilar diliyorum ” diye konustu.  

 

Önceki Haber Sonraki Haber