Haberler
MÜSİAD Konya Şubesi'nden Büyükşehir Belediye Başkanı Akyürek'e Ziyaret

           MÜSIAD Konya Sube Baskani Ömer Faruk Okka ve Yönetim Kurulu Üyeleri Konya Büyüksehir Belediye Baskani Tahir Akyürek’i makaminda ziyaret etti.

           
            Ziyaretten duydugu memnuniyeti dile getiren Konya Büyüksehir Belediye Baskani Tahir Akyürek, Konya’nin disa açilmasinda MÜSIAD Konya’nin büyük rol üstlendigi söyledi. MÜSIAD Konya’nin, tüm sivil toplum kuruluslarina da örnek oldugunu ifade eden Baskan Akyürek, “Bir sehrin gücünü üretim belirler. Yasanabilir bir sehirde üretim ve katma degerleri olusturan unsurlar yoksa güçlü degildir. Güçlü bir sehir olmasi sadece yol su, kanalizasyon çevrecilik çalismalariyla mümkün degildir. Ancak kalkinmada top yekûn hamleler yapilarak ortak akilla hareket edilmelidir. Hamdolsun Konya, bu birlikteligi sagladi. MÜSIAD ve is âleminin birliktelige büyük katkisi oldu. MÜSIAD, Konya’nin siyasi, ekonomi, sosyal ve kültürel hayatina yön verdi. Konya is âlemine tesekkür ediyorum. Sizler de bu güzellikler zincirine yeni halkalar ekleyeceginize inaniyorum” diye konustu.
         
           MÜSIAD Konya Sube Baskani Ömer Faruk Okka’da “Bu bir bayrak yarisidir. Bizde bayragi devraldigimiz yerden itibaren çok daha iyi çalismalar yapabilmek için elimizden gelen her türlü gayreti sarf edecegiz. Sehrimize ve Milletimize katki saglayacak her türlü çalismalara ve faaliyetlere birlik ve beraberlik içerisinde destek vermeye haziriz” ifadelerini kullandi.
 
           Ziyaretin sonunda Büyüksehir Belediye Baskani Tahir Akyürek, MÜSIAD Konya Sube Baskani Ömer Faruk Okka’ya hediye takdim etti. 
Önceki Haber Sonraki Haber