Haberler
MÜSİAD Konya Şubesi ve MÜSİAD Kayseri Şubesi arasında İş Geliştirme Toplantısı düzenlendi

 

MÜSİAD Konya ve Kayseri Şubeleri tarafından düzenlenen İş Geliştirme Toplantısında bölgemizin ticaret hacminin artırılması ve üyelerimize potansiyel iş fırsatları sunmak amacıyla,  MÜSİ̇AD Konya ve Kayseri üyeleri bir araya geldi.

 

 Programın açılış konuşmasını yapan MÜSİAD Kayseri Başkanı Mehmet Kütahneci, “Günümüz ekonomik koşullarında ticaret sınırımızı sürekli genişletmemiz gerekmektedir. Ticaretimizi geliştirmek, yeni pazarlar bulabilmek ve bu pazarlara girebilmek adına elimizden gelen her şeyi yapmalıyız. Ticaret çemberimizi geliştirirken önce şehrimiz, yakın illerimiz, akabinde ülkemiz için ticaret sınırlarını zorlamamız gerekmektedir. Bugün burada Anadolu’nun iki kadim şehri Konya ve Kayseri MÜSİAD üyelerinin arasındaki ilişkileri artırmak için bir aradayız dedi.” dedi.

 

Ardından söz alan MÜSİAD Konya Başkanı Ömer Faruk Okka’da “MÜSİAD Konya olarak, üyelerimizin ihracatlarını artırmaları adına gerçekleştirdiğimiz yoğun çalışmaların yanında, üyeler arasındaki ticareti artırmak için de çalışmalar yapıyoruz. Bugün burada MÜSİAD’ın en eski ve en büyük iki şubesi olan Konya ve Kayseri üyelerinin buluşmasını gerçekleştiriyoruz. İki şubemiz de kuruluşundan itibaren, gerek şehirlerine, gerekse ülkemizin ekonomisine katkı sağlamak için birçok çalışmalar ve organizasyonlar gerçekleştirmiştir. Bugün de üyelerimiz arasında tanışma ve iş geliştirme amacına yönelik toplantımızı gerçekleştireceğiz” dedi.

 

Açılış konuşmalarının ardından her iki şube üyeleri arasında sektörel B2B toplantıları gerçekleştirildi. Program, MÜSİAD Konya üyelerinin, Kayseri sanayi bölgelerinde saha ziyaretleri gerçekleştirmesi ile sona erdi.

Önceki Haber Sonraki Haber