Haberler
MÜSİAD KONYA ŞUBESİ ÜYELERİ GELENEKSEL PİKNİK PROGRAMINDA BİR ARAYA GELDİ

         MÜSIAD Konya Subesi, üyelerine ve ailelerine is stresinden kurtulma, kaynasma ve sohbet ortami saglamak amaciyla geleneksel olarak düzenledigi piknik programi Kizilören Kuruçesme Kervansarayi’nda gerçeklestirildi. Piknik programina Konya Valisi Yakup Canbolat, AK Parti Konya Milletvekilleri Hüsnüye Erdogan ve Haci Ahmet Özdemir, Selçuklu Belediye Baskani Ugur Ibrahim Altay, Konya Ticaret Odasi Baskani Selçuk Öztürk, MÜSIAD Konya Subesi 3’üncü Dönem Baskani Ziya Özboyaci ile 5’inci Dönem Baskani Aslan Korkmaz, Yurtdisi Türkler ve Akraba Topluluklari (YTB) Baskani Kudret Bülbül ile çok sayida MÜSIAD ve Genç MÜSIAD üyeleri aileleri ile birlikte katildi.  

Vali Yakup Canbolat baskanligindaki heyet Kuruçesme Kervansaray’i gezdi. Han’in eski ve yeni halinin yer aldigi tablolari tek tek inceleyen Vali Canbolat, Baskan Simsek’ten han hakkinda bilgi aldi. 

 

Düzenlenen voleybol, okçuluk, aticilik ve çocuklara yönelik uçurtma senligi ile katilimcilar unutulmaz bir gün geçirdi. Katilimcilara gün boyu yemek, dondurma ve çesitli ikramlar yapildi. 

 

Piknik programinin ardindan degerlendirmelerde bulunan MÜSIAD Konya Sube Baskani Dr. Lütfi Simsek, bu tür organizasyonlarla üyeler arasindaki birlik ve beraberligin daha da artmasina katki saglamayi hedeflediklerini söyledi.

 Baskan Simsek, “Düzenledigimiz bu programla hem yogun is temposundan biraz olsun uzaklasmayi hem de üyelerimiz ve aileleri ile bir araya gelerek kaynasmayi, birlik ve beraberligimizi artirmayi amaçliyoruz. MÜSIAD Konya Subesi olarak üyelerimiz ve ailelerinin katildigi bu tür programlari özellikle önemsiyoruz. Üyelerimizin is hayatinda yasadigi sorunlarin çözümü kadar, aile yasantisinda mutlu olmalari da bizler için önemli. Türk ve Islam kültüründe önemli bir yeri olan aile baglarinin korunmasi, beraberinde basariyi getirecektir. Aile yasantisinda rahat olan is adamlarimizin, is hayatinda da basarili olacagina inaniyoruz. Ayrica Millet olarak ülkemizde yasanan olaylardan dolayi birlik ve beraberlige her zamankinden daha fazla ihtiyaç duydugumuz bir dönemde bu organizasyonumuzun sehrimizin ve milletimizin birlik ve beraberligine katki saglamasini temenni ediyoruz. Piknik programimiza katilarak bizleri yalniz birakmayan Valimize, Milletvekillerimize, Selçuklu Belediye Baskanimiza, Ticaret Odasi Baskanimiza, Yurtdisi Türkler ve Akraba Topluluklari Baskanimiza, üyelerimize ve ailelerine ayri ayri tesekkür sunuyorum” diye konustu.

Önceki Haber Sonraki Haber