Haberler
MÜSİAD KONYA ŞUBESİ BAŞKANI ŞİMŞEK: “TÜRK MİLLETİ TERÖRE ASLA BOYUN EĞMEDİ, EĞMEYECEK”

         MÜSIAD Konya Sube Baskani Dr. Lütfi Simsek, artan saldirilarla ilgili terörü lanetleyen çok sert bir mesaj yayimladi.

       Çoluk çocuk, kadin erkek, genç yasli demeden haince, alçakça saldirilarini artiran terör örgütlerinin tümünü lanetleyen MÜSIAD Konya Sube Baskani Dr. Lütfi Simsek, “Ülkemiz, 15 Temmuz’da FETÖ’nün darbe girisimini milletimizin dik ve kararli durusuyla bertaraf etmistir. Sonrasinda da PKK’nin Diyarbakir, Elazig, Bitlis, Van ve Sanliurfa’daki haince ve alçakça saldirilari, milletimizin iradesini, bütünlügünü ve demokrasimizi hedef alirken, gözü dönmüs teröristler hafta sonunda Gazi sehrimiz Antep’te bir mutluluk gününe, bir dügüne saldiracak kadar alçalmistir.

Terörün dili, dini, irki ve mazereti kesinlikle yoktur. MÜSIAD Konya Subesi olarak, terörün her türlüsünü lanetliyoruz. Biz millet olarak yasanan olaylarda dimdik ayakta kaldigimizi bütün dünyaya ilan ettik ve etmeye devam edecegiz. Su asla unutulmamalidir ki, yine ayaktayiz ve teröre karsi etkin mücadelemiz tek bir terörist bile kalmayincaya kadar devam edecektir. Ey alçaklar sürüsü ne yaparsaniz yapin, Türkiye’ye boyun egdiremeyeceginizi göreceksiniz, biz ise 79 milyonluk Türk Milletiyle sizin topyekûn yok olusunuzu görecegiz.

Yasanan alçakça saldirilarda hayatini kaybeden sehitlerimize ve masum vatandaslarimiza Allah’tan rahmet, yaralilara acil sifalar, yakinlarina da sabirlar diliyorum. Milletimizin basi sag olsun.” Ifadelerini kullandi.

 

Önceki Haber Sonraki Haber