Haberler
MÜSİAD Konya Şubesi, Üyeleri Geleneksel Piknik Programında Bir Araya Geldi

             MÜSIAD Konya Subesi, üyelerine ve ailelerine is stresinden kurtulma, kaynasma ve sohbet ortami saglamak amaciyla her yil geleneksel olarak düzenledigi piknik programi Kizilören Kuruçesme Kervansarayi’nda gerçeklestirildi. Piknik programina Derbent Belediye Baskani Hamdi Acar, MÜSIAD Lyon Baskani Adil Dönmez, MÜSIAD Konya Subesi 3’üncü Dönem Baskani Ziya Özboyaci, 5’inci Dönem Baskani Aslan Korkmaz, 6’inci Dönem Baskani Dr. Lütfi Simsek ile çok sayida MÜSIAD ve Genç MÜSIAD üyeleri aileleri ile birlikte katildi. 

 Piknik programinda düzenlenen voleybol, okçuluk, çocuklara yönelik yumurta tasima yarismasi, çuval yarisi, halka atma yarismasi, halat çekme yarisi ve uçurtma senligi ile katilimcilar unutulmaz bir gün geçirdi. Yarismalarin sonunda dereceye giren üyelere kupalari verildi.  Katilimcilara gün boyu yemek, dondurma ve çesitli ikramlar yapildi.

 Piknik programinin ardindan degerlendirmelerde bulunan MÜSIAD Konya Sube Baskani Ömer Faruk Okka, bu tür organizasyonlarla üyeler arasindaki birlik ve beraberligin daha da artmasina katki saglamayi hedeflediklerini söyledi.

Baskan Okka, “Düzenledigimiz bu programla hem yogun is temposundan biraz olsun uzaklasmayi hem de üyelerimiz ve aileleri ile bir araya gelerek kaynasmayi, birlik ve beraberligimizi artirmayi amaçliyoruz. MÜSIAD Konya Subesi olarak üyelerimiz ve ailelerinin katildigi bu tür programlari özellikle önemsiyoruz. Üyelerimizin is hayatinda yasadigi sorunlarin çözümü kadar, aile yasantisinda mutlu olmalari da bizler için önemli. Türk ve Islam kültüründe önemli bir yeri olan aile baglarinin korunmasi, beraberinde basariyi getirecektir. Aile yasantisinda rahat olan is adamlarimizin, is hayatinda da basarili olacagina inaniyoruz. Piknik programimiza katilan üyelerimize ve ailelerine ayri ayri tesekkür ediyorum” dedi.

  

Önceki Haber Sonraki Haber