Haberler
“TÜRK MİLLETİNE ASLA BOYUN EĞDİREMEYECEKLER”

          MÜSIAD Konya Sube Baskani Dr. Lütfi Simsek, Kayseri’de gerçeklesen alçakça ve kallesçe terör saldirisiyla ilgili bir mesaj yayimladi. 

 Baskan Dr. Simsek, önce Istanbul Besiktas’ta polisimizi, ardindan da Kayseri Erciyes Üniversitesi yakinlarinda dogrudan askerimizi hedef alan saldirilariyla ilgili yayimladigi mesajda terör örgütünü lanetledi. Saldirida hayatini kaybeden kahraman  askerlerimize Allah’tan rahmet, yaralilara da acil sifalar dileyen Simsek, yaptigi açiklamada su ifadelere yer verdi:

“Her zaman ifade ettigimiz gibi terör örgütlerinin dili, dini, irki ve mazereti kesinlikle yoktur. Biz millet olarak yasanan olaylarda dimdik ayakta kaldigimizi bütün dünyaya ilan ettik ve etmeye devam edecegiz. Su asla unutulmamalidir ki, yine ayaktayiz ve teröre karsi etkin mücadelemiz tek bir terörist bile kalmayincaya kadar devam edecektir. Ey alçaklar sürüsü ne yaparsaniz yapin, Türkiye’ye boyun egdiremeyeceginizi göreceksiniz, biz ise 79 milyonluk Türk Milletiyle sizin topyekûn yok olusunuzu görecegiz” diye konustu.

 

Önceki Haber Sonraki Haber